Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nokia 6233

    Jelikož si myslím, že tomuto modelu je věnováno málo stránek rozhodl jsem se to napravit.

Obrazek    Tento telefon vyniká hlavně dvěma reprudoktory, což hlavně ocení ti, kteří rádi poslouchají hudbu a zrovna sebou nemají sluchátka. Dále je to špičkový displej s rozlišením XVGA. Také musím zmínit možnost natáčet video ve VGA rozlišení a se zachycením 25 snímků za sekundu, což je celkem slušné.

    V balení naleznete software, paměťovou kartu microSD 64MB, návod(CZ, Aj), cestovní nabíječku a pár letáků. Docela mě zarazilo, že v balení není USB kabel, ale co se dá dělat.

    Jediné co bych tomuto modelu vytkl je absence blesku, horší foťák ve špatných světelných  podmínkách a rychle se ušpinitelný povrch a ještě bych si být váma dával pozor na kryt paměťové karty, protože je jen otázka času než ulomíte jeden ze dvou zobáčku co drž¨í kryt, pak se vám postupně ulomí celý.

Obrazek    Na tento telefon se špatně hledají témata a java hry při nichž se dá využít celá plocha displeje (jestli se vám chce za ně platit tak to zas takový problém není) avšak pár her a témat se dá stáhnout přes torrent na  http://www.mininova.org/get/570943 .

   

Oficiální stránky výrobce http://www.nokia.cz/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář